lāzerepilācija

Uzzini, kas ir lāzerepilācija

 

Ja vēl neesi dzirdējis par tādu procedūru kā lāzerepilācija, tad šis raksts Tev var būt gan ineresants, gan noderīgs. Lasi par to, kas ir lāzerepilācija un kādus ieguvumus sniedz šī skaistumkopšanas procedūra.

Lāzerepilācija ir viena no mūsdienīgām un ļoti efektīvām apmatojuma likvidēšanas metodēm. Šo metodi jau iecienījušas un atzinušas par ļoti vērtīgu daudzas sievietes visā pasaulē.

Jau kādu laiku šo metodi aktīvi izmanto arī sievietes Latvijā. Lāzerepilācija kā pakalpojums pieejams vairākās klīnikās un salonos. “Era Esthetic” lāzerdermatoloģijas klīnika ir viena no vietām, kur sievietes izvēlas doties, lai saņemtu šo pakalpojumu droši un kvalitatīvi.

Kāda ir lāzerepilācijas specifika

Lāzerepilācija nevēlamos matiņus jebkurā ķermeņa vietā iznīcina ar gaismas staru, kas iedarbojas uz matiņa sakni. Kad lāzera stars sasniedz mata folikulu, stara enerģija to acumirklī sadedzina. Lāzera impulss ilgst tikai sekundes daļu. Lai lāzera enerģija tiktu novirzīta tieši mata folikulā un nekaitētu apkārtējiem audiem, lāzera impulsa laiks tiek precīzi kalibrēts. Integrētā ādas dzesēšanas sistēma DCD nodrošina drošu un nesāpīgu ādas apstrādi ar augstas enerģijas impulsu, vienlaikus aizsargājot ādas virsmu no bojājumiem.

Matiņu likvidēšana bez sāpēm

Viens nogalvenajiem iemesliem, kāpēc sievietes izvēlas šo matiņu likvidēšanas metodi – viņas ir nogurušas no tā, ka cīņa ar matiņiem ir saistīta ar nemitīgām sāpēm. Vaksācija un epilācija, kas ir vienas no populārākajām metodēm, rada sāpes. Lāzerepilācija piedāvā ilgstoši gludas ādas rezultātu bez sāpēm.

Pēc lāzerepilācijas kursa matiņi neataug

Protams, lai sasniegtu tādu rezultātu, ka matiņi tiešām ilgstoši neataug, āda ir gluda, ar vienu lāzerepilācijas procedūru nepietiks. Jāiziet kurss, kura garums atkarīgs no individuāliem faktoriem – ādas un matiņu toņa, matiņu biezuma un daudzuma, arī hormonālajām īpatnībām. Vidēji tās var būt trīs līdz sešas lāzerepilācijas procedūras. Procedūru starplaiks ir no četrām līdz divpadsmit nedēļām.

Aleksandrīta lāzers GentleLase Pro – zelta standarts lāzerepilācijā

Klīnikā “Era Esthetic” lāzerepilācija tiek veikta ar jaunākās paaudzes Candela GentleLASE Aleksandrīta lāzeru.

Vairāk uzziniet šeit.

Tā jauda sasniedz 17,666 W, salīdzinājumam – citu lāzeru jauda ir 1,6–2,9 W. Tā ir pati efektīvākā matiņu likvidēšanas metode cilvēkiem ar gaišu ādu, tāpēc, ka tā vilnis 755 nm labāk (par diožu, Nd:Yag lāzeriem) absorbē matiņu pigmentu – melanīnu. Aleksandrīta lāzera GentleLase Pro enerģija sasniedz pat 150 J/cm2, tādēļ ir iespējams likvidēt arī gaišus, plānus matus. Šis lāzers ir apstiprināts FDA  (pārtikas un medikamentu admistrācijā) kā matiņu ilgtermiņa likvidēšanas metode.

Aleksandrīta lāzers tiek uzskatīts par zelta standartu lāzerepilācijā un efektīvā matiņu likvidēšanā, kas sniedz maksimālu rezultātu un komfortu.