vecu cilvēku aprūpe

TENA – vadošais urīna nesaturēšanai pielāgotu higiēnas līdzekļu ražotājs

Ik dienu mums līdzās dzīvo simtiem, tūkstošiem un vēl vairāk cilvēku, kuri cīnās ar urīna nesaturēšanu. Viņu vēlme pēc normālas un 21. gadsimta komfortam atbilstošas dzīves ir tāda pati kā citiem.

Tāpēc viņi ir pelnījuši arī pašus labākos higiēnas līdzekļus, kas ļauj sadzīvot ar urīna nesaturēšanu. Un tādus viņiem nodrošina ražotājs TENA, kas jau gandrīz pus gadsimtu strādā, lai piedātu labākos risinājumu nesaturēšanas jautājumu risināšanā.

TENA piedāvā augstākās kvalitātes higiēnas un ķermeņa kopšanas līdzekļus. TENA higiēnas līdzekļus var izmantot jebkurš, jo tie iegādājami visās aptiekās.

Urīna nesaturēšana

Ar urīnpūšļa vājumu saskaras viena no četrām sievietēm un viens no astoņiem vīriešiem. Šie cilvēki dzīvo mums līdzās. Un ik dienu viņiem ir jāparūpējas par to, lai viņu gaitas būtu savienojamas ar lielāku vai mazāku urīna nesaturēšanu.

Tā ir problēma, kas saistāma ne tikai ar fizisku diskomfortu, bet arī daudzām emocionālām problēmām, jo šiem pacientiem ir vēlme norobežoties no sabiedrības, atteikties no ierastā dzīvesveida, ļauties depresijai.

Urīna nesaturēšana vienmēr prasa pielāgošanos. Daudzos gadījumos atbilstoša ārstēšana sniedz efektīvu rezultātu un ļauj atbrīvoties no nesaturēšanas. Tomēr ļoti bieži problēma pilnībā nepazūd un ar to jāiemācās sadzīvot.

It īpaši tad, ja tās pamatā ir citas medicīniskas indikācijas  – traumas, hroniskas saslimšanas, attīstības traucējumi, vecums. Urīna nesaturēšana var skart pacientus dažādā vecumā un arī ar labu veselības stāvokli.

Urīna nesaturēšana ir plaši izplatīta visā pasaulē un visās sabiedrības grupās. Tāpēc par to ir jārunā. Un TENA to dara, risinot ne tikai šo pacientu higiēnas jautājumus, bet arī izglītojot un informējot par nesaturēšanas emocionālajiem aspektiem, ko svarīgi zināt pašiem pacientiem, viņu tuviniekiem un aprūpes personām.

TENA izstrādājumi nesaturēšanai

TENA ražo dažāda veida higiēnas līdzekļus, kas pielāgoti tieši urīna nesaturēšanas pacientiem. Izstrādājumi pielāgojami nesaturēšanas veidam un intensitātei. Tāpat produkti pielāgoti sieviešu un vīriešu anatomijai, nodrošinot vislabāko aizsardzību un komfortu.

Visi TENA izstrādājumi ir ar augstu un tūlītēju uzsūktspēju. Īpašais materiāls ļauj nekavējoties un pilnībā uzsūkt noplūdušo urīnu un ieslēgt to dziļākajos slāņos, saglabājot virsmu sausu. Visi higiēnas līdzekļi arī ļoti labi novērš nepatīkama aromāta rašanos.

Tas ir ļoti svarīgi, lai nesaturēšanas pacientiem radītu komfortablu un pārliecinošu sajūtu. Nelielām nesaturēšanām var izmantot pašlīmējošos ieliktņus. Tie ir nelieli un nemanāmi, tos iestiprina apkšveļā. Ieliktņi pieejami gan vīriešiem, gan sievietēm.

Sievietes lielākām noplūdēm var izmantot urīnu uzsūcošās paketes. Ja ikdienā aktīvs cilvēks saskaras ar lielāku nesaturēšanu, tad ērti būs izmantot uzsūcošās apakšbikses, kas izgatavotas no apakšveļai līdzīga materiāla, pielāgotas arī klasiskas apakšveļas dizainam, radot lielāku pārliecību par sevi.

Tās ļoti labi piekļaujas ķermenim un ir zem apģērba nemanāmas. Gulošiem un smagāk slimiem pacientiem ar lielu nesaturēšanu vispiemērotākās ir jostbikses un autiņbikses pieaugušajiem. Tās sniedz pilnīgu aizsardzību pret noplūdēm.

Vecu cilvēku aprūpe

Nesaturēšana un higiēnas līdzekļu pielāgoša ir aktuāls jautājums arī vecu cilvēku aprūpē. Vecums nāk ar dažādām saslimšanām, muskuļu vājumu, traumām un arī neiroloģiskām vainām, radot lielu iespējamību, ka gados vecajam cilvēkam būs jāsaskara ar urīna nesaturēšanu vai nespēju apmeklēt labierīcības.

Vecu cilvēku aprūpe ir fiziski grūts darbs, tāpēc ir svarīgi, ka TENA piedāvātie higiēnas līdzekļi atviego aprūpētāju darbu, ļaujot nodrošināt labāko komfortu pacientam bez vajadzības veikt apjomīgu uzkopšanu, biežu apģērba un gultasveļas maiņu.

TENA higiēnas līdzekļi ir arī ādai saudzīgi un samazina iekaisumu, izgulējumu rašanos. Kvalitatīvā aprūpē tam ir ļoti liela nozīme. TENA vecu cilvēku aprūpē iesaka izmantot autiņbikses pieaugušajiem, uzsūcošos paladziņus, īpaši pielāgotus ādas kopšanas līdzekļus. Tas viss nodrošinās senioram cieņpilnus un komfortablus apstākļus.