sieviete

TENA higiēnas produkti sievietēm – aizsardzībai pret urīna noplūdēm

Ļoti daudzas sievietes visā pasaulē saskaras ar lielāku vai mazāku urīna nesaturēšanu. Parasti tam par iemeslu ir mazā iegurņa orgānu problēmas, saslimšanas, muskuļu vājums, ko var radīt grūtniecība un dzemdības, arī kādas traumas, kā arī liekais svars.

Šīs problēmas sievietes var piemeklēt dažādā vecumā. Parasti problēma ir novēršama ar speciāliem muskulatūras stiprināšanas vingrinājumiem, svara korekciju un vajadzības gadījumā iegurņa orgānu operāciju.

Labāko pieeju urīna nesaturēšanas mazināšanai un novēršanai palīdz izvēlēties speciālists. Tomēr urīna nesaturēšana ikdienā var sagādāt gana lielu diskomfortu un traucēt ikdienas gaitas, jo ir bailes, ka jebkurā brīdī var būt nepatīkama un neveikla situācija – urīna noplūde.

Kā saglabāt tīrību un svaigumu?

TENAKatrai sievietei ir ļoti svarīgi jebkurā brīdī justies komfortabli, tīri, svaigi un par sevi pārliecināti. Ja ir konstatēts kāds no urīna nesaturēšanas veidiem, tad ir jāizvēlas atbilstoši higiēnas līdzekļi, kas uzsūks noplūdušo urīnu, novērsīs nepatīkamu aromātu un ļaus jebkurā brīdī saglabāt tīrību un pārliecību par sevi.

Visbiežāk sievietes, kuras saskaras ar urīna nesaturēšanu, izvēlas ikdienas aizsardzībai lietot TENA higiēnas preces. Tās ir kvalitatīvas un maksimāli pielāgotas sievietes ķermenim, kā arī radītas tieši urīna uzsūkšanai.

Tas ir ļoti svarīgi, jo bieži vien pacienti maldīgi domā, ka šādos gadījumos var izmantot ierastās higiēniskās paketes. Bet tām ir pavisam cits uzdevums un sastāvs. Urīnu uzsūcošajiem higiēnas līdzekļiem ir cita šķidruma uzsūkšanas tehnika un specifika.

Tāpēc urīna nesaturēšanas gadījumos ir vajadzīgi individuāli pielāgoti higiēnas līdzekļi, ko piedāvā TENA. Tie maksimāli piekļaujas ķermenim un visu noplūdušo urīnu uzreiz uzsūc, radot pacientam sausuma un komforta sajūtu.

TENA uzsūcošie ieliktnīši un paketes

TENA piedāvātie urīnu uzsūcošie ieliktnīši ir tikpat nemanāmi kā parastie ikdienas ieliktnīši, ko sievietes mēdz izmantot svaiguma un tīrības sajūtai. TENA iekliktnīši atšķiras ar to, ka pielāgoti uzsūkt tieši urīna plūsmu.

TENA iekliktnīšus visbiežāk sievietes izmanto tad, ja sakaras ar vieglu urīna nesaturēšanu, kāda var gadīties sportojot un pie lielākas slodzes, sasprindzinājuma. Tas visbiežāk skar sievietes grūtniecības un pēcdzemdību laikā, kā arī sievietes pusmūžā, kad jau tuvojas vai sasniegta menopauze.

TENA ieliktnīši pieejami dažādos izmēros un ar atšķirīgu uzsūktspēju, bet tie visi ļoti labi nodrošina tūlītēju uzsūkšanu, mitruma sajūtas novēršanu un nepatīkama aromāta likvidēšanu. TENA ikdienas lietošanai un urīna noplūžu kontrolei piedāvā arī urīnu uzsūcošās paketes.

Tās būs labāka izvēle, ja urīna nesaturēšana ir biežāka un noplūdes lielākas. Paketes būs ērti izmantot gan dienā, gan naktī, jo tās pielāgotas ķermenim, pieejamas dažādos izmēros. Tām ir īpaša aktīvo mikropērlīšu tehnoloģija, kas ļauj novērst nepatīkamu urīna aromātu.

Paketēm ir arī spārniņi, kas pielāgojas ķermenim un labāk piekļaujas apakšveļai, nodrošinot aizsardzību.

TENA uzsūcošās apakšbikses un biksītes

tena 2TENA sievietēm radījis arī unikālu produktu – uzsūcošās apakšbikses, kas izskatās un ir lietojamas kā ierastā apakšveļa. Apakšbikses ir izgatavotas no materiāla, kas ir līdzīgs parastai apakšveļai, tāpēc ir pilnībā nemanāmas un diskrētas.

Tāpat kā visai citai TENA produkcijai apakšbiksēm ir augtsa uzsūktspēja un nepatīkamā aromāta novēršanas tehnoloģija. Par uzsūcošajām apakšbiksēm un citiem TENA produktiem varat izlasīt mājas lapā tena.lv.

Šīs uzsūcošās apakšbikses ir ērtas tad, ja urīna noplūdes ir lielākas, bet vēlaties brīvi kustēties un baudīt arī aktīvu atpūtu. Zem apģērba tās būs nemanāmas, netraucēs un varēs uzsūkt lielāku daudzumu noplūdušā urīna.

Bet TENA biksītes ir ar elastīgu jostas daļu, ērti uzvelkamas un ar augstu uzsūktspēju. Arī tām ir plašā izmēru un uzsūktspējas izvēle. Biksītes piemērotas vidējām un smagām urīna noplūdēm.

Šīs biksītes ir noderīgas arī tad, ja dodaties uz dzemdībām, jo pirmajās dienās pēc mazuļa pieddzimšanas sievietei nepieciešama īpaša aizsardzība un komforts, lai varētu rūpēties par mazuli un justos tīri.

Par sievietēm raksturīgākajiem urīna nesaturēšanas viediem, cēloņiem un iespējām sadzīvot ar šādu problēmu, varat lasīt mājas lapā tena.lv, kur ir gan vispārīga informācija, gan padomi, gan sīkāks TENA higiēnas preču apskats.