tena

TENA higiēnas preces nesaturēšanas slimniekiem

Urīna nesaturēšana jeb inkontinence ir problēma, kas skar dažāda vecuma cilvēkus, tā nešķiro pēc tautības, nodarbošanās un citiem faktoriem. Patiesībā šī kaite skar daudz vairāk cilvēku, kā mēs varētu iedomāties. Tā nav tikai vecu cilvēku kaite, kas nāk līdzi fiziskai nevarībai. Inkontinence ir saistīta ar dažādām medicīniskajām diagnozēm, arī dzīvesveida ietekmi, grūtniecību un dzemdībām, muskuļu vājumu, traumām, neiroloģiskām saslimšanām. Tas nozīmē, ka potenciālo slimnieku loks ir plašs un visās vecuma grupās.

Par nesaturēšnau nerunā, par to kaunās, tāpēc šī izplatīta kaite paliek ēnā kā neredzama, bet liela problēma. Cilvēki, kurus tas skar, zaudē savu dzīves kvalitāti, baidās par to runāt un tāpēc arī daudzos gadījumos nerisina šo jautājumu, lai gan tas ir sekmīgi izdarāms lielā skaitā gadījumu.

TENA ir viens no nedaudzajiem higiēnas preču ražotājiem, kas īpaši specializējies inkontinences pacientiem piemērotu higiēnas preču ražošanā. TENA produkti šajā grupā ir vieni no pieprasītākajiem, jo daudzu gadu desmitu laikā apliecinājuši savu augsto kvalitāti. Ražotājs strauji iet līdzi laikam un iespējām, arvien modernizējot produktus, lai padarītu tos vēl ērtākus, nemanāmākus un piemērotākus jebkuram pacientam ar nesaturēšanu.

Pieejami sieviešu un vīriešu uzsūcošie ieliktnīši, paketes sievietēm, uzsūcošās biksītes gan sievietēm, gan vīriešiem, pamperi tiem pacientiem, kuriem ir lielāka nesaturēšana, kuri ir guloši un apkopjami.

Plašāk par TENA produktiem varat uzzināt ražotāja mājaslapā:

https://www.tena.lv/rupejoties-par-milotajiem/izstradajumi/jaunie-produkti/.

Visi TENA produkti ir ar augstu uzsūktspēju, izgatavoti no ādai saudzīga materiāla, kas pasargā no noplūdēm, novērš urīna nepatīkamo aromātu. Pamperi izstrādāti tā, lai tie būtu viegli uzvelkami un novelkami, kas ievērojami atvieglo pacientu un senioru aprūpi.

Lai cīnītos ar nesaturēšanu, sākumā ir jāvēršas pie ārsta, lai noskaidrotu problēmas cēloni un izstrādātu ārstēšanas plānu. Nereti pietiek ar fizioterapiju, kā tas ir pēc grūtniecības un dzemdībām, un dzīvesveida izmaiņām, piemēram, uztura izmaiņām, svara kontroli, smēķēšanas atmešanu un citām izmaiņām. Dažreiz vajadzīga medikamentoza vai ķirurģiska ārstēšana. Tāpat ir arī gadījumi, kad problēmu nevar novērst, bet var iemācīties cieņpilni ar to sadzīvot.

TENA arī iesaistās aktivitātēs, lai veicinātu izpratni par šo delikāto un izplatīto saslimšanu, mudinātu cilvēkus vērsties pie speciālistiem, risināt šo problēmu, kā arī neatteikties no sava ierastā dzīvesveida, izvēloties TENA higiēnas preces, kas zem apģērba ir nemanāmas.