seja

Skaistums, kas neprasa upurus

“Skaistums prasa upurus”, teic vaksācijas speciāliste brīdī, kad ar karsta vaska strēmeli grasās noraut ne tikai manus matiņus uz kājām, bet, šķiet, arī manu dvēseli. AAaaau! Tai dienā es nolēmu – lai slavēta lāzerepilācija, un nekad vairs neatgriezos vaksācijas kabinetā.

Sievietes nedrīkst būt spalvainas

Pat alu cilvēku laikā sievietes nebija spalvainas kā pērtiķi. Nezinu, ko viņas tad darīja lietas labā, bet vismaz alu zīmējumos sievietes izskatās tīri tā neko. Cik labi, ka mūsdienās vēl neviena sieviete nekautrējas izmantot parasto draugu skuvekli. It kā ir daudz citu veidu kā atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem, tomēr skuveklis ir pats mīļākais – tas neprasa upurus, neliek kliegt sāpēs. Tomēr tam ir savi mīnusi – matiņi ataug jau otrā dienā un ar lielāku sparu nekā pirms skūšanās…

Vaska strēmeles – mājas apstākļos nekad īsti nesanāk ar tām sadraudzēties. Nu labi, uz kājām vēl kaut kā var tikt galā. Bet, ja tas būtu pašai sev jādara bikini zonā… Nu nē, paldies. Vaska strēmeles lai paliek tikai uzacu vaksācijai mājās, vairāk neko negribu dzirdēt.

Epilators. Man patīk. Process ilgs. Toties, kad pierod, vairs nesāp. Un kājas gludas ilgu laiku. Tiesa gan, viss atkarīgs no sāpju sliekšņa. Ja sāp, pierast visdrīzāk tā arī neizdosies.

Lāzerepilācija – dārgs, bet ļoti labs veids kā atbrīvoties no matainuma. Un ne tikai uz kājām, bet, piemēram, arī padusēs. Tas gan izklausās ērti, ne?

Dabīgie kosmētiskie līdzekļi

Ne vienmēr labākie kosmētikas līdzekļi ir tie, kas nopērkami glaunos veikalos par bargu naudu. Citreiz pietiek ar dabīgiem līdzekļiem, kas atrodami, teiksim, virtuvē! Tieši tā, virtuvē.

Piemēram, kamdēļ tērēties dārgam skrubim, kura sastāvā var būt da jeb kas? Labāk sataupiet kafijas biezumus un noskrubējiet seju ar tiem – efekts būs daudz labāks. Toties – dabīgi. Lai pagatavotu skrubi, var izmantot arī medu. Nedaudz sacukurojies, bet vēl šķidrs medus ir tādā pat konsistenē kā cukura skrubis, kas nopērkams kosmētikas veikalos.

Mazgājiet seju ar vēsu ūdeni. Tas ādai noteikti patiks labāk kā karsts ūdens. Tāpat arī matus, zelta likums matu mazgāšanai:

Matu mazgāšanu vienmēr jānoslēdz ar vēsu ūdeni. Tas aizver matu šķiedras un ļauj saglabāt to dabīgo mitrumu! Ļaujiet matam aizvērties un būt veselīgākam!

Skaistuma pamatā – miegs un relaksācija

princeseSaprotams, ka bieži vien šo it kā vienkārši punktu ir grūti ievērot. Miegs ir svarīgs ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no vecuma. Protams, pieaugušajiem miega stundu nevajag tik daudz kā bērnam, tomēr miegam ir jābūt pietiekošam un kārtīgam.

Arī relaksācija nav otršķirīga. Veltiet laiku sev, kaut pārdesmit minūtes dienā. Kā relaksēties ātri, bet efektīgi? Tas IR iespējams!

Mandalu burvība – vēl viens zelta likums!

Tieši tā, krāsojiet mandalas. Iegādājieties krāsojamo grāmatu pieaugušajiem un uz priekšu! Ja jums interesē kas vairāk par mandalām, iesaku palasīt pētnieciskos rakstus un literatūru. Ir ļoti daudz pētījumu, kas veltīti krāsu terapijai un iespaidam, ko uz cilvēku atstāj mandalu krāsošana.

Un, visbeidzot…

Skaistumam nebūtu jāprasa upuri. Jo skaistums taču nāk no sirds. Ievērojot visvienkāršākos pamatprincipus skaistumkopšanā, jūsu ikdiena būs izdevusies un neprasīs liekus ieguldījumus.

  •    Sabalansēts uzturs
  •    Vitamīni
  •    Sportiskās aktivitātes
  •    Kārtīgs miegs
  •    Relaksācija
  •    Laiks TIKAI SEV
  •    Rūpes par savu ādu
  •    Daudz ūdens – mitrināšana no iekšpuses, ne tikai no ārpuses.

·    Dabīgi kosmētiskie līdzekļi.