ziedi

Skaistuma diena Rīgā

Bieži vien esmu dzirdējusi kā sievietes, kas dzīvo laukos, pārmet, ka Rīgā ir lielākas iespējas savi sakopt un uzturēt skaistumu nekā laukos. Man, protams, kā lauku vides īstenam cienītājam ko tādu ir neiespējami iestāstīt, jo uzskatu, ka skaistākās sievietes dzīvo tieši laukos… Vai ir nepieciešams pamatojums? Lūdzu:

 •    Svaigs lauku gaiss
 •    Klusums
 •    Kvalitatīvāks miegs
 •    Kvalitatīvs ūdens un pārtika
 •    Ekoloģiski dabas resursi

Es varētu turpināt vēl, ja vien tēma nebūtu par skaistuma dienu Rīgā. Tātad, atriežoties, pie temata. Paņemsim vienu sievieti, kas uzskata, ka laukos nav skaistuma potenciāla un “savedīsim kārtībā” Rīgas stilā!

Kāds ir mans skaistuma dienas plāns:

 •    Frizieris
 •    Kosmetologs un vizāžists
 •    Zobārsts (zobu balināšana un higiēna)
 •    Dermatologa konsultācija
 •    Manikīrs un pedikīrs
 •    Stilists

Protams, bija iespējams ieplānot vēl dažādas aktivitātes, piemēram, pilnu SPA piedāvājumu vai kādu patīkamu masāžu. Bet visam tam ar vienu dienu vien nepietiek!

Frizieris, kas iesaka labākos risinājumus.

Frizierim ir jābūt tādam, kas spēj gan uzklausīt klientes vēlmes, gan arī ieteikt labākos risinājumus. Manuprāt, sievietei pietiek ar matu atsvaidzināšanu, ja vien mati ir labā stāvoklī un nav sabojāt ar lieku krāsošanu un balināšanu. Matu atsvaidzināšana – tas ir griezuma pieslīpējums, toņa atsvaidzināšana vai saknīšu iekrāsošana/balināšana pēc klientes vajadzībām.

Ja vēlmes nav grandiozas, friziera apmeklējumam tiek patērētas apmēram 1,5 līdz 2 stundas.

Kosmetologs, kas novērtē, vizāžists – parāda un iesaka

Kaut reizi dzīvē katrai sievietei būtu jāsatiek kosmetologs. Ne jau jāsatiek veikalā vai uz ielas, bet kārtīgā konsultācijā. Kosmetologs palīdzēs izvērtēt ādas stāvokli, ieteiks, kādas sejas kopšanas līdzekļus izvēlēties. Toties vizāžists palīdzēs ar kosmētiku – kādas krāsas piestāv, kā pareizi uzkrāsoties, lai ikdienā izskatītos skaisti nepārspīlējot.

Zobārsts – estētiskais skaistums svarīgs ik vienam

Ja zobu stāvoklis nav kritisks un nekas nav labojams, droši var domāt par mutes higiēnu. Tā jāveic regulāri, vismaz reizi gadā. Tas ne tikai uzlabo zobu izskatu, bet arī savlaicīgi palīdz atklāt mutes problēmas vai caurumus, kas vēl tikai sākuši veidoties.

Ja ir problēmas ar zobu toni – tas ir nevienmērīgs, dzeltenīgs vai pelēcīgs, varbūt ir vērts padomāt par zobu balināšanu? Zobu balināšanu Rīgā ir iespējams veikt jebkurā zobārsta praksē un ir pavisam nesāpīgs process. Mājas apstākļos to noteikti neiesaka veikt, kaut ir nopērkami balināšanas komplekti tieši balināšanai mājās. Kaut nedaudz dārgāk, tomēr krietni drošāk to darīt pie profesionāļa!

Zobus raut un plombēt taču jūs nevēlaties mājās, vai ne tā?

Dermatologs – ādas veselībai

Dermatologu jāapciemo vien tad, ja ir kādas ādas problēmas vai vēlaties pārliecināties par tās vispārējo veselību. Tāpat pie dermatologa var pārbaudīt dzimumzīmes, arī tad, ja to ir ļoti daudz. Dzimumzīmes var būt pazīme ādas vēzim, tās jāizmeklē.

Nagi – sievietes rota

Nagi, tāpat kā mati un veselīga āda ir sievietes rota. Nagiem vienmēr jābūt koptiem. Dodieties pie manikīra regulāri un uzturiet savas rokas vienmēr kārtībā. Arī lauku darbus strādājošām sievietēm ir iespējams apmeklēt manikīru – izveidot estētisku un vienkāršu manikīru, kas netraucē darbos un izskatās labi!

Stilists – personīgais “ģērbējs”

Stilists būs tas cilvēks, kurš palīdzēs izvēlēties apģērbu, kas patiešām piestāv. Piemēram – vienu “izejamo” komplektu svētku dienai! Stilists var palīdzēt izvērtēt arī jūsu garderobē esošo apģērbu un pamudināt šo to lieku izmest laukā!

Šādi piepildot vienu dienu jums var nepietikt visam laika… Bet pamēģiniet kaut ko no visa ieteiktā, jo rūpes par sevi ir svarīgākā dāvana, ko spējat sev sniegt.