shoppings-berns-mamma

Mamma dodas “šopingā”

Šis raksts jāizlasa ikvienai mammai. Gan tādai, kas mazo vēl nes sev zem sirds, gan tādai, kura savus bērnus jau palaidusi bērnudārzā vai skolā. Mēs visas – mammas, sievietes, dodamies savās ikdienas gaitās. Viena pieradusi vienmēr atrasties nepārtrauktā skrējienā. Cita – mierīgi savas dienas pavadīt mājās un rūpēties par mājas soli, bērniem un ģimeni. Bet agri vai vēlu ik viena dodas iepirkties. Priekš sevis, nevis priekš virtuves, vannas istabas vai saviem bērniem.

Punča mamma “izkuģo” ārpus mājām

Sieviete stāvoklī – tas taču ir skaisti. Nevar gan īsti saprast, vai apkārtējiem arī liekas skaisti, vai kaut kā nedaudz…pretdabiski? Jo tie skatieni, kas tiek veltīti grūtniecei veikalā, liek nedaudz sasarkt un aizdomāties – “Ko es TE daru, būtu labāk palikusi mājās…”

Ieejot “parasto cilvēku” apģērbu veikalā uz grūtnieci tiek vērsti vairāki acu pāri. Tie it kā jautā – “Ko tu TE gribi atrast, ar tādu vēderu?” Bet ko lai atbild uz šiem skatieniem? Ziniet, ko? Aizejiet un paskatieties, cik “skaistas” drēbes ir grūtnieču veikalos! Un tā veļa… Piedāvā šādu veļu un tad brīnās, kāpēc vīrieši neiekāro savu sievieti un sāk skatīties pa kreisi!

Un pārtikas veikali jau nav izņēmums. Nedod Dies’ groziņā ieslīdēs čipsu paka vai vēl kas neveselīgs. Atkal tie skati, kas izvērtē un nicina pieņemtos lēmumus. Atkal liekas – laikam jāpaņem kāposts, pāris burkāni un piens, tad šķībi neviens neskatīsies… He, vai tieši pretēji, jānopērk vīram aliņš. Lai jau skatās, lai domā, ka grūtniecei galīgi “visi nav mājās”.

Mamma ar zīdaini šopingā? Nē, paldies!

Nu kāpēc visiem tā traucē mazi bērni? Ak, kādi skatieni jūtami mammas mugurā, kad viņas mazulis sāk savu ikdienišķo brēcienu. Skatās tā, it kā pirmo reizi dzīvē saskartos ar kliedzošu bērnu! Un ko darīt? Vai tiešām palikt mājās kamēr bērnam paliek 18 gadi? Nē, paldies…

Mammas taču tās pašas sievietes vien ir! Vai tad mamma nav pelnījusi aiziet uz veikalu, iegādāties sev ko skaistu? Savādāk tiešām šķiet, ka MAMMAI jādirn tikai pie piena pudeļu, sosku, pamperu un bērnu apģērbu plauktiem.

Ziedu piegāde – es saku, izmantojiet šo pakalpojumu, kad negribas līst laukā no mājām. Ziedu piegāde ir vienīgais, ko drīkstat pasūtīt pie sava nama durvīm. Pārējo – ejiet šopingā pašas un parādiet pasaulei – “es esmu mamma”. Bet ziedu piegāde lai paliek sevis iepriecināšanai kopā ar kūku un tasi kafijas kamēr mazie čuč.

berns-ieperkas-kopa-ar-mammu