reklāma internetā

Low Cost Ads – izdevīgi interneta reklāmas pakalpojumi

Ja meklējat mārketinga aģentūru, kas par saprātīgu samaksu varētu izveidot un pārvaldīt jūsu uzņēmuma reklāmu internetā, tad viens no izdevīgiem un uzticamiempakalpojuma sniedzējiem ir aģentūra Low Cost Ads, kas specializējusies klientu piesaistē internetā tieši ar Google reklāmu, jo tas ir viens no efektīvākajiem un modernākajiem mārketinga rīkiem, ko šobrīd uzņēmumi izmanto dažādu pārdošanas mērķu sasniegšanai.

Google reklāma internetā ir ērti pārvaldāma, tai var panākt zemas izmaksas un augstu efektivitāti, ja reklāmu veido un pārvalda nozares speciālisti.

Interneta reklāmas pakalpojumi pie Low Cost Ads par pieejamām cenām un ar saprotamiem līguma nosacījumiem pieejami ne tikai lieliem, bet arī vidējiem un maziem uzņēmumiem, kas tikai sāk savu augšupeju un vēl nevar atļauties novirzīt lielas naudas summas mārketingam.

Tāpēc http://www.low-cost-ads.lv/ piedāvā trīs pakalpojuma paketes, ko katrs klients var pielāgot pēc savām finansiālājām iespējām un izvirzītajiem mērķiem.

Elastīgo cenu un pakalpojumu politiku jau novērtējuši daudzi klienti, kas sākumā izvēlās lētāko pakalpojuma modeli, bet pēc tam, kad redzējuši reālos ieguvumus un arī palielinājuši savu peļņu, izvēlas turpināt sadarbību ar aģentūru, izmantojot vai nu vidējo vai pašu pilnāko pakalpojuma paketi.

Kas ietilpst Low Cost Ads pakalpojumā?

Google reklāmaAģentūras rīcībā esošā informācija liecina, ka klienti visbiežāk izvēlās tieši vidējo pakalpojumu – MIDI, kas klientam nodrošina Google reklāmu, kuras saturā ir iestrādāti līdz 25 atslēgvārdiem, tiek sagatavoti reklāmas ziņojumi gan latviešu, gan krievu valodā.

To nodrošina profesionāli kopīraiteri. Tāpat tiek nodrošināts reklāmas kampaņu regulārs monitorings, budžeta izpildes kontrole un regulāru atskaišu iesniegšana klientam.

Reklāmas darbības laikā arī notiek reklāmas optimizēšana, neefektīvos atslēgvārdus nomainot pret tiem, kas piesaista vairāk klientu. Efektivitātes paaugstināšanai arī regulāri tiek pievienoti jauni reklāmas ziņojumi.

Aģentūra bez papildus maksas nodrošina arī atslēgvārdu analīzi, budžeta un klikšķu prognozi, kā arī reklāmas kampaņas izstrādi. Minimālais sadarbības laiks ar aģentūru ir 6 mēneši.

Un šis pakalpojums klientam izmaksā tikai 45 eiro mēnesī. Ja klients izvēlās MINI vai EXTRA pakalpojumu paneli, tad reklāmā attiecīgi tiek apstrādāts lielāks vai mazāks skaits atslēgvārdu, līdz ar to reklāmai būs lielāks vai mazāks izvietošanu skaits Google tīklā.

Ja jums nav skaidrs, kurš pakalpojuma modelis ir piemērotākais situācijai un jūsu mērķiem, varat vērsties pie http://www.low-cost-ads.lv/ un saņemt konsultāciju ar ieteikumiem.