līmlenta

Limlentas.lv – pakalpojumi, produkcija un priekšrocības

http://www.limlentas.lv/ ir uzņēmums, kas nodarbojas ar profesionālu un augstas kvalitātes līmlenšu izgatavošanu un izplatīšanu.līmlentaUzņēmuma pamatvērtības ir kvalitāte, konkurētspējīgas cenas un individuāla pieeja katra klienta vēl
mēm, jo limlentas.lv galvenais produkts ir
apdrukātas līmlentes, ko iespējams izgatavot pēc klienta izstrādāta dizaina.

Uzņēmuma veiksmi un panākumus nodrošina stabila un pieredzējusi komanda, kurā vadošajiem darbiniekiem ir jau desmit gadu pieredze šajā darbā.

Limlentas.lv komandā nav tikai klientu menedžeris un tehniskie darbinieki, kas izpilda pasūtījumus, bet arī vairāki citi darbinieki, bez kuriem rezultāts nebūtu tik labs.

Tie ir dizaina sagatavošanas speciālisti un kvalitātes kontroles speciālisti, kas iegulda daudz darba, lai klients saņemtu augstākās kvalitātes produkciju, kas atbilst tieši viņa vēlmēm. Ja klients vēlas izgatavot individualizētu un apdrukātu līmlenti, tad viņa ideju palīdzēs realizēt pieredzējuši dizaineri, kuri ieteiks labākos risinājumus, lai gala produkts izskatītos efektīgi.

Bet kvalitātes kontroles darbinieki regulāri pārbauda produkcijas atbilstību izvirzītajiem standartiem, lai izvairītos no situācijām, kad kādas kļūmes vai tehnisku nepilnību dēļ klientam tiek piegādāts neatbilstošas kvalitātes pasūtījums.

Kompetenti darbinieki ar augstu atbildība sajūtu ir limlentas.lv kodols un veiksmes formula.

Limlentas.lv produkcija

apdrukātās līmlentesLimlentas.lv izgatavo ne tikai apdrukātas un individuāli pielāgotas līmlentes, bet arī cita veida produktus, ko pieprasa klienti.

Tās ir parastās neapdrukātās līmlentes baltā, brūnā un caurspīdīgā krāsā, tās ir arī krāsainas līmlentes un ar standarta apdruku veidotas līmlentes.

Un vēl piedāvājumā ir kvalitatīvas un ļoti izturīgas signāllentes, ko izmanto celtniecībā, komunikāciju uzņēmumos, kur ir vajadzīgs signāllentes ierakt zemē pie galvenajām līnijām.

Signāllentes ir biezas un izturīgas, saglabāsies visu tām paredzēto laiku. http://www.limlentas.lv/ var arī pēc klienta vēlmēm pielāgot līmlenšu izmērus un līmes pārklājuma veidu, jo viena un tā pati līme nav piemērota visu uzdevumu veikšanai.

Ja klients plāno līmlenti likt tieši uz produkta vai uz kādas virsmas, ko nedrīkst sabojāt, un līmlente vēlāk būs jānoņem, tad labākais risinājums ir saudzīgā līme. To varēs noņemt bez pēdām, tā nesabojās virsmu.

Otrs veids ir stiprā līme, ko parasti izmanto standarta darbiem noliktavās, celtniecībā, saimniecībā, jo tā ir izturīga, labi piefiksē, aizlīmē kastes un citu iepakojumu.

Bet īpaši noturīgo līmi iesaka izvelēties tad, ja līmlente būs jālieto apgrūtinošos apstākļos – ārā, aukstumā, karstumā, mitrumā, ja iepakojumā ir saldēta produkcija.

Tad ir vajadzīga īpaši izturīgā līme. Un šajā jautājumā limlentas.lv katram klientam palīdz izdarīt labāko izvēli.

Izvēloties sadarboties ar www.limlentas.lv, klienti iegūst uzticamu sadarbības partneri, kas vienmēr realizēs klienta idejas, laikus sagatavos pasūtījumu paredzētajā apjomā un bez papildus maksas piegādās to tieši līdz klientam.

Produkcijas augstā kvalitāte un izdevīgās cenas ir nopietns iemesls sadarbībai.