VCA

Kvalitatīvi veselības aprūpes pakalpojumi – „Veselības centru apvienība”

Sava veselība rūp mums visiem, tāpēc vēlamies saņemt atbilstošus un kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus, kas ļautu mums atveseļoties pēc iespējas ātrāk un ar mazākiem izdevumiem. Bet lai to panāktu, ir jāsatiek labi ārsti, kas ir zinoši savas jomas speciālisti.
Kur tādus meklēt? Vienano vietām, kur noteikti atradīsiet zinošus ikvienas medicīnas jomas speciālistus, ir „Veselības centru apvienība” (VCA) un tajā iekļautās poliklīnikas un medicīnas centri.

To visā Rīgā ir vairāk kā desmit. Apvienība ir izvirzījusi sev par mērķi kvalitatīvu, pieejamu un modernu veselības aprūpi.

Un tas arī izdodas, jo pacienti novērtē piedāvājumu, speciālistus, cenas, attieksmi un saņemtos pakalpojumus.

Kur meklēt VCA poliklīnikas?

Par to, kur atrodas jums tuvākā un ērtāk sasniedzamā VCA poliklīnika vai medicīnas centrs, jūs varat uzzināt mājas lapā vca.lv.

Tur būs atrodamas iestāžu adreses un cita kontaktinformācija, lai jūs vajadzības gadījumā varētu noskaidrot kādu sev interesējošu jautājumu. VCA veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību vērtē kā vienu no svarīgiem aspektiem, lai uzlabotu veselības aprūpes kvalitāti.

Ne visi iedzīvotāju var jebkurā laikā doties uz iestādi, kas ir otrā pilsētas galā, lai veiktu kādu izmeklējumu vai satiktu ārstu. Īpaši apgrūtinoši tas ir veciem cilvēkiem, cilvēkiem ar kustību traucējumiem, vecākiem ar maziem bērniem, arī gadījumos, ja nav iespējas izmantot savu auto.

Ir tikai loģiski, ka veselības aprūpes pakalpojumi ir pieejami dzīvesvietai tuvā un ērtā vietā. Tāpēc VCA klīnikas izvietotas dažādās Rīgas vietās – mikrorajonos un arī pilsētas centrā. Katrā no iestādēm ir pieejams plašs pakalpojumu klāsts. Arī par to varat uzzināt jau pieminētājā vca.lv mājas lapā.

Ar Pacienta karti izdevīgāk

Tā kā lielākā daļa veselības aprūpes pakalpojumu mūsu valstī diemžēl ir par maksu, tad jādomā, kā ietaupīt savus līdzekļus.

VCA saviem pacientiem izstrādājis īpašu lojalitātes programmu – Pacienta karti. Noformējot pacienta karti, ir iespēja saņemt regulāras atlaides dažādiem pakalpojumiem.

Pacienta kartes īpašnieki var saņemt gan pastāvīgās, gan sezonālās atlaides maksas pakalpojumiem. Ar šo karti arī tiek uzkrāti punkti – 5 % no katra apmaksātā pakalpojuma vērtības tiek uzkrāti. Vēlāk ir iespējams uzkrājumu novirzīt cita pakalpojuma apmaksai.

Pacienta karte darbojas visās VCA klīnikās un attiecas uz visiem maksas pakalpojumiem, ko VCA piedāvā. Savu VCA Pacienta karti jūs varat saņemt un izmantot jebkurā VCA iestādē.