limlenta

Krāsainas un apdrukātas līmlentes — kam tās noder?

Ja padomājam par visām tām neskaitāmajām precēm, ko redzam veikalos, tad jāsaprot, ka tas viss arī kādam ir nepieciešams, kāds to pērk. Citādi taču tās netiktu ražotas. Neskatoties pat uz to, ka daudzas preces var šķist dīvainas, nevajadzīgas un bez pamatota pielietojuma.

Piemēram, līmlentes pašas par sevi ir vajadzīgas un noderīgas. Bet kāpēc gan ražot krāsainas līmlentes? Līmlentes ar punktiņiem, strīpiņām un citiem dekoriem? Kāpēc uz līmlentes kaut ko drukāt? Ja pirmajā mirklī arī man šķiet šāds produkts ne īpaši noderīgs un jēgpilns, tad, labāk padomājot par to, top skaidrs, ka arī šādām precēm kā krāsainas un apdrukātas līmlentes patiesībā var daudz ko noderīgu izdarīt.

Lūk, daži variantu, kur un kā efektīvi izmantojamas apdrukātas un krāsainas līmlentes. Ražotājs limlentas.lv piedāvā diva veida līmlentes — dizaina un stipruma. Tās ir divas galvenās līmlenšu grupas.

  • Uzmanības pievēršanai. Līmlente košā krāsā būs labs veids, ka jebkuru vietu vai objektu padarīt daudz pamanāmāku. Ja gribat kaut kam pievērst uzmanību, izcelt citu vidū, tad košas krāsas līmlente var būt ērts un ātrs risinājums.
  • Svarīgas informācijas akcentēšanai. Skaidrs, ka cilvēki ir neuzmanīgi un izklaidīgi, tāpēc vienmēr ir vērtīgi izvietot brīdinošu, atgādinošu informāciju. Arī šo darbu ātri un precīzi var veikt ar līmlenti, kurai pamanāmā krāsā ir uzdrukāta brīdinoša informācija. To var izvietot pie kādas teritorijas vai objekta.
  • Drošības nolūkos. Drošības noteikumi nosaka, ka bīstamās teritorijās, būvdarbu zonās un citās vietās, kas var radīt apdraudējumu, ir jāizvieto brīdinoša informācija. Tāpat arī pasākumu norises vietās skaidri jābūt iezīmētai un norobežotai teritorijai. Tam paredzētas apdrukātas un košas aizsarglentes un līmlentes. Tām jābūt gana izturīgām un apjomīgām. Ja vēršas pie īstā ražotāja, šādas līmlentes tiks izgatavotas tieši ar nepieciešamajām īpašībām.
  • Iepakojumu drošai aizvēršanai. Protams, ka līmlentes visvairāk mums saistās ar iepakojumu aizvēršanu. Kartona kastes ražošanas un tirdzniecības jomā tiek izmantotas lielos daudzumos. Un tās visas tiek aizvērtas ar līmlentēm. Lai nodrošinātu kastu satura drošību, vajadzīga tiešām izturīga un piemērota līmlente. Kura katra tam nederēs, jo ir līmlentes ar dažādu izturību un arī līmes pārklājumu veidiem.
  • Kā dizaina elements reklāmās. Krāsas, formas un teksts ir neatņemamas mārketinga sastāvdaļas. Tāpēc šādas līmlentes ļoti labi var kalpot, lai noformētu kādu reklāmai paredzētu objektu. Līmlentes ir ērti izmantojamas, jo tās var izvietot tā, kā nepieciešams, tās ir viegli lietojamas. Tas ir labs dekoratīvs elements plašam pielietojumam.
  • Dāvanu noformēšanai. Dāvanas ir viena no sabiedrības kultūras sastāvdaļām. Mēs dāvinām un saņemam dāvanas. Dāvana nav dāvana, ja tā nav iesaiņota. Un līmlente būs īstais palīgs šim darbam.