chair-clean-clinic-287237

Kāda ir laba zobārstniecība?

Vienmēr ir patīkami, ja jādodas pie SAVA speciālista — sava friziera, sava manikīra meistara, sava ģimenes ārsta, sava kosmetologa, arī sava zobārsta. Tad ir skaidrs, ko gaidīt, zināms, kādas aptuveni būs izmaksas, kāda būs apkalpošana un pakalpojuma kvalitāte. Tomēr vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Labus speciālistus, kurus tiešām varētu saukt par SAVIEM, nemaz nav tik viegli atrast.

Šoreiz par to, pēc kādiem kritērijiem atrast īsto zobārstniecību gan sev, gan savai ģimenei.

Pakalpojumi visai ģimenei

Vislabāk, ja zobārstniecība, ko izvēlaties, sniedz pakalpojumus visa vecuma pacientiem, arī pašiem mazākajiem. Tad varēsiet arī savus bērnus vest uz zināmu iestādi, par kuras speciālistu darbu esat pārliecināti.

Plašs zobārstniecības pakalpojumu klāsts

Daudz ērtāk būs, ja apmeklēsiet zobārstniecību, kurā pieejami visi speciālisti, kurus var ievajadzēties. Tie ir ne tikai zobārsti, bet arī zobu higiēnists, ortodonts, protēzists un citi. Vajadzības gadījumā viss nepieciešamais būs pieejams vienā iestādē.

Laipns un pretimnākošs personāls

Attieksme pret klientu mūsdienās ir ļoti nozīmīga. Nekad tik ļoti šis faktors nav ietekmējis patērētāju izvēles. Cieņpilna, laipna un pretimnākoša attieksme no visiem darbiniekiem — tas ir tas, ko būtu jāsaņem savā zobārstniecībā.

Iespēja risināt arī akūtas situācijas

Lieliski, ja izdodas atrast zobārstniecību, kura arī nodrošina palīdzību pacientiem akūtās situācijās, piemēram, ārpus darba laika vai brīvdienās. Viens no labās prakses piemēriem šajā ziņā ir Dr. Apines Klīnika, kas nodrošina SOS pierakstu un arī pieņem pacientus sestdienās.

Patīkama un ērta vide

Vide noteikti nosaka to, kā jūtamies. It īpaši tas ietekmē bērnus. Tāpēc laba izvēle būs zobārstniecība, kur ir mājīgas un patīkamas telpas, padomāts par visu pacientu ērtībām.

Profesionāļi, kas lieliski paveic savu darbu

Protams, viens no svarīgākajiem faktoriem labā zobārstniecībā ir savas jomas profesionāļi, kuri augstā kvalitātē izpilda savu darbu. Jau pieminētajā Dr. Apines Klīnikā strādā pieredzējuši un sertificēti zobārsti, kurus pacienti jau uzskata par saviem draugiem. Pacienti novērtē klīnikas speciālistu mieru, pārliecību un atbildību.