sarkans paklais

Kad jāpošas uz “sarkanā paklāja” pasākumu

Ir sievietes, kurām lielu un pamanāmu sabiedrisko pasākumu apmeklēšana ir ikdiena. Viņas zina, kā pareizi saposties, kā uzvesties, kā izskatīties lieliski. Viņām tas izdodas tik viegli un pārliecinoši, ka nevilšus sanāk viņas pozitīvi apskaust. Es vienmēr esmu bijusi tāda vairāk mājās sēdētāja, nevis pa ballītēm un sabiedriskiem burziņiem gājēja. Bet reizēm ir tādas situācijas, kad nekas cits neatliek, jo ir jāiet. Un tad gan ir jādomā, ko vilkt, kādu frizūru veidot, kādas rotaslietas un citus aksesuārus piemeklēt.

Kad skapī nav nevienas kleitas…

Jā, esmu tā sieviete, kurai skapī nav nevienas īstas izejamās klieitas. Protams, ka dažas lietišķas un ikdienai piemērotas ir, jo tās man nepieciešamas darba sakarā, bet tādas, ko vilkt uz vakara pasākumu, noteikti nav. Jo nav bijusi vajadzība tādu iegādāties. Šādi tērpi ir pietiekami dārgi, lai tos tāpat vien, garām skrienot, nepirktu. Tos rūpīgi piemeklē katram izgājienam. Tagad ir mana kārta to darīt. Pāris nedēļu laikā jāatrod piemērota kleita.

Esmu jau sākusi skatīties internetā dažus variantus, bet zinu, ka process vēl turpināsies. Īpaši man patīk vietējo dizaineru darinājumi:

 

Nezinu, vai iegādāšos kaut ko no šiem tērpiem, bet zinu, ka gribu kleitu, kas tiešām ir īpaša. Ja būs tāda iespēja, varbūt kleitu labāk izīrēšu, jo, manuprāt, priekš viena pasākuma nav vērts tērēt kleitai milzīgu naudas summu. Tomēr man šī problēma būs jāatrisina tuvāko divu nedēļu laikā. Lai man ar to veicas!

Pirms balles — uz skaistumkopšanu

Vēl viena lieta, kas man noteikti jāieplāno pirms svarīgā pasākuma — vizīte skaistumkopšanas salonā. Jāļauj speciālistu prasmīgajām rokām apčubināt matus, sejas ādu, izveidot skaistu manikīru. Un pirms paša pasākuma radīt arī frizūru un vakaram piemērotu grimu. Sevi palutināt man sanāk reti, ikdienā iztieku ar skaistumkopšanas minimumu, ko lielākoties izdaru pati. Matus gan negriežu, bet ar visu pārējo lielākoties tieku galā. Tomēr laikam reizēm ir labi ļauties citu gādīgajām rokām. Šoreiz noteikti to ieplānošu.

Jāpadomā arī par rotām un aksesuāriem

Bet pēc tam, kad tikšu galā ar kleitas izvēli, man vēl priekšā tik svarīga lieta, kā rotaslietu un aksesuāru izvēle, jo tos nevar meklēt pirms kleitas. Arī kurpes var piemeklēt tikai pēc tam. Tāpēc man ir aizdomas, ka sanāks diezgan paskraidīt pa veikaliem, lai atrastu īstās lietas. Lai gan reizēm glābiņš var būt internets. Ceru, ka kaut ko vajadzīgu varēšu nopirkt arī tur.

Man jau ir pieredze ar rotu iegādi internetā. Esmu zināma juveliersalona e-veikalā pirkusi gan gredzenu, gan kaklarotu. Tagad man būs vajadzīgi auskari un pieskaņota kaklarota. Neko citu neizvēlēšos, lai nav par daudz. Pietiekot ar vienu vai diviem elementiem. Un man šoreiz tie būs auskari, jo plānoju veidot paceltu frizūru. Pie tādas auskari labi izskatās un ir pamanāmi. Tāpēc man vēl būs jāizskata, kādi sieviešu auskari ir mana iecienītā juveliersalona piedavājumā.

Neesmu no tām, ko kamera mīl

Vēl viena lieta, par ko satraucos, ir fotogrāfijas no pasākuma. Tādas tur noteikt tiks veidotas daudz. Bet es esmu to cilvēku starpā, kurus kameras ne īpaši mīl. Nedomāju, ka esmu neglīta vai man kāda cita vaina, bet kaut kā dzīvē pierādījies, ka reti kurā bildē izskatos tā, kā jūtos un redzu sevī spogulī. Tās bildes kaut kā trāpās ne tādas. Protams, ka man ir dažas lieliskas bildes, kas izdevušās labiem fotogrāfiem, bet ikdienā nemīlu fotografēties. Ceru, ka šis pasākums mani šajā ziņā patīkami pārsteigs. Tāpēc arī centīšos piestrādāt pie vizuālā tēla.