jaunais-gads

Jāsāk posties Jaungada ballei

Nu jau var teikt, ka gads ir beidzies. Decembris jau gandrīz pusē. Un tas nozīmē, ka ir tik daudz par ko jāpadomā — Ziemassvētku dāvanas un svinības ģimenes lokā, darba kolektīvā, bērnudārzos un skolās. Tāpat ir arī jādomā, kā noslēgt gadu, nobeigt darbus, lai nākamajā gadā var šķirt jaunu un baltu lapu. Un kā robežšķirtne ir Jaungada svinības, kas ļoti daudzās vietās tiek plānotās kā balles, kur svinīgā gaisotnē ar dzirkstošu šampanieti glāzēs tiek aizvadīts šis gads un sagaidīts nākamais.  

Jaungada balles ir izplatīta tradīcija. Uz tām dodas gan uzņēmēji, gan firmu darbinieki, sabiederībā zināmi cilvēki, politiķi. Un neviens jau arī neliedz savai draugu un radu kompānjai sarīkot skaistu Jaungada balli labākajās tradīcijās — grezni vakartērpi, skaistas frizūras, rotaslietas, uzkodas, dzērieni un laba mūzika. Un vēl ideāli, ja var sarunāt labu vakara vadītāju, kurš uzturēs visiem možu garu un parūpēsies, ka vakars ir tiešām izdevies.

Kādu kleitu izvēlēties?

Bet tajā brīdī, kad sievietes apzinās faktu, ka jādodas uz balli, prieks mijas ar paniku, jo visām dāmām taču ir viena un tā pati problēma — nav ko vilkt, nav ar ko rotāties. Tas nekas, ka skapī stāv kleitas. Tās taču vienu reizi jau ir vilktas. Sievietes taču zina, ka uz smalkiem pasākumiem divreiz vienā tērpā nedodas.

Runājot par kleitām, kas piemērotas Jaungada ballei, labāk sekot modes ekspertu ieteikumiem. Te varat iepazīties ar dažiem noderīgiem rakstiem par to, kādus tērpus labāk izvēlēties vai neizvēlēties Jaungada svinībām:

Ballei piemērotas rotaslietas

Jāatceras, ka Jaungada ballei rūpīgi jāizvēlas ne tikai apģērbs, bet arī aksesuāri. Tiem jābūt kvalitatīviem un arī pieskaņotiem gan tērpam, gan pašam tērpa nēsātājam. Te nu ir tā reize, kad dāmas var no savām rotaslietu lādītēm izcelt skaistākās un glaunākās rotas. Tie var būt zelta kuloni, auskari un kaklarotas ar briljantiem, gredzeni ar akmeņiem un kādi īpaši rotaslietu komplekti.

Ja nav šādai ballei piemērotu rotaslietu, tad varbūt ir īstais brīdis kādu iegādāties. Noteikti ir labāk pirkt kaut ko tādu, kas būs izmantojams biežāk un pie dažādiem tēliem. Laba izvēle var būt tieši zelta kuloni. Tos var nēsāt gan pie svinīgas kleitas, gan piekombinēt ikdienas un lietišķajam apģērbam. Skaisti zelta kuloni būs atrodami ikvienā cienījamā juvelierizstrādājumu salonā.

Tomēr pats svarīgākais, kas ir jāpaņem līdzi uz Jaungada balli, ir labs noskaņojums un lieliska kompānija. Tad vakars noteikti būs izdevies. Jo zinām — kā sagaidīsi Jauno gadu, tā arī visu gadu pavadīsi!