sadzīves tehnika

Gardas maltītes palīdzēs pagatavot kvalitatīva sadzīves tehnika

Katrā mājā virtuve ir tā vieta, kur dodamies, kad esam izsalkuši. Virtuvē kavējamies pie kopīga brokastu galda brīvdienu rītos vai arī sapulcējamies uz kādām svētku vakariņām. Un arī ikdienas steidzīgās maltītes turpat tiek sarūpētas.
Bet katrā ģimenē ir kāds, kurš uzņēmies rūpes par to, lai mājiniekiem vienmēr būtu ar ko iestiprināties – gatavo, cep, sautē, vāra, konservē.

Mūsu ģimenē ir paveicies, jo šis uzdevums nav tikai uz maniem pleciem, arī vīrs ir kaislīgs ēst gatavotājs. Tāpēc virtuve mūsu mājās ir visiem ļoti mīļa vieta, tajā top īsti kulinārijas šedevri.

Protams, ka ne katru dienu, jo darba dienās esam diezgan aizņemti, bet tad, ka ir brīvdienas, dažreiz pat visu dienu varam pavadīt virtuvē. Mūsu kaislību ir pārmantojušas arī abas mazās meitas, kuras jau iemācījušās palīdzēt – kaut ko padot, samaisīt, sagriezt.

virtuves aprīkojums Tās ir jauks veids, kā būt kopā un arī palīdzēt bērniem iemīļot īstu, pašu gatavotu un veselīgu ēdienu. Grūti iedomāties, vai mēs spētu visu tik labi un ērti paveikt un pagatavot, ja nebūtu ieguldījuši gan naudu, gan idejas, lai izveidotu funkcionālu virtuvi un aprīkotu to ar atbilstošu augstas kvalitātes sadzīves tehniku.

Manās acīs sadzīves tehnika ir kā mazie palīgi, kas uzticami kalpo un piedalās īstu kulināro brīnumu un vienkārši gardu maltīšu pagatavošanā.

Daļa no sadzīves tehnikas mūsu virtuvē ir pavisam svaiga, jo vairākas ierīces nomainījām tikai pirms pus gada. Izdarīt īstos pirkumus par labām cenām palīdzēja  mums jau zināmais labākais interneta veikals – brivi.lv.

To esam izmantojuši vairākiem pirkumiem – vienmēr esam apmierināt gan ar cenu, gan ar preču kvalitāti. Brivi.lv ir vienkāršs, saprotams, godprātīgs pārdevējs, kas ļauj ietaupīt ar jebkuru pirkumu, jo zemas cenas tajā ir vienmēr. Iegādājāmies atsevišķu saldētavu, jaunu jaudīgu un ietilpīgu blenderi ar stikla krūzi un uzstādījām lielāku iebūvējamo cepeškrāsni.

Tie bija mums aktuāli pirkumi, jo vecās ierīces bija novecojušas, gribējām arī, lai ir funkcionālākas un modernākas. Saldētavu līdz šim izmantojām to, kas ir klāt ledusskapim, bet ar to bija krietni par maz mūsu vajadzībām.

Tā kā vēlamies vienmēr gatavot veselīgas un svaigas maltītes, tad vasarā un rudenī aktīvi gatavojam saldētos pārtikas krājumus no vecāku lauku dārza, meža, pērkam tirgū ogas.

To visu sagatavojam saldēšanai, lai ziemā jebkura maltīte būtu ātri un ērti pagatavojama no svaigiem pašmāju labumiem.

Tāpēc gribējām atsevišķu saldētavu, lai varētu palielināt krājumu apjomu, uzglabāt arī vairāk gaļas, ko arī vedam no laukiem.

Bet kārtīga un daudzfunkcionāla cepeškrāsns bija absolūta nepieciešamība, jo vecā bija zaudējusi spēju vienmērīgi gatavot, ēdiens bieži pārāk piedega, viena mala palika mazāk izcepusies.