dzimsanas-dienas-torte

Mana dzimšanas diena – gadā tāda diena viena

Diena, kad mēs esam piedzimuši ir īpaša ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu vecākiem. Varbūt šogad savā dzimšanas dienā jāpasaka PALDIES mammai un tētim, kas deva iespēju nākt pasaulē? Bet ja reiz dzimšanas diena ir tik skaista un neatkārtojama, kāpēc daudziem cilvēkiem pirms šīs dienas uznāk neliela depresija?

dzimsanas-dienas-ballite

Ar katru gadu par soli tuvāk

Par soli tuvāk kam? Tas lai paliek katra paša ziņā, kāda būs atbilde uz šo jautājumu. Vienam dzimšanas diena nozīmē tuvošanos pilngadībai – parasti šai vecumā katra dzimšanas diena tiek sagaidīta ar lielāko prieku.

Dzimšanas dienas īpašas liekas tieši bērniem. Jo bērni allaž tiecas kļūt pieauguši. Viņi nezin, cik grūti patiesībā ir būt pieaugušajam. Bet kas nekait bērnam būt? Nedomāt par kārtējo dienu darbā, paraudāt kādreiz “tāpat vien” un vienmēr jubilejās saņemt kārotās dāvanas, nevis tikai ziedus un SMS ar apsveikumu vai pliekanu apsveikumu uz Facebooksienas”.

Vecāki tik ļoti cenšas, lai viņu bērnu jubilejas būtu perfektas, lai bērns saņem visu, ko kārojis. Dažkārt dāvanas, ko bērns iekārojis, ir dārgas un vecākiem nepietiek līdzekļu, lai tās iegādātos. Tomēr katra mamma būtu gatava sava bērna labā strādāt ilgāk un vairāk, lai tikai iegādātos kāroto dāvanu un redzētu to mirdzumu mazā acīs.

Toties pieaugušie uz savām dzimšanas dienām skatās pavisam savādāk. Vairs nav svarīgas dāvanas (labākās dāvanas vienuviet atrodamas šeit – https://www.lieliskadavana.lv/), vairs nav svarīgi pat svinēt šos īpašos svētkus. Jo pieaugušajiem šķiet – katrs gads ved tuvāk vecumam un tas jau nu nav jāsvin…

Laiks mainīt savu domāšanu

Tā īstā dzimšanas diena ir tikai vienreiz mūžā – dienā, kad mēs patiešām piedzimām. Tas, ko ik gadu atzīmējam šajā datumā – tās ir tikai atmiņas par to, ka mēs taču esam, mēdz dzīvojam. Tāpēc ir vērts pateikt paldies vecākiem, mammai it īpaši par to, ka viņa laidusi mūs pasaulē, devusi dzīvību. Kurš gan cits nekad neaizmirst mūs apsveikt – vecāki. Jo viņi nekad neaizmirsīs, kā mēs nācām pasaulē. Un, ja jums ir bērni, jūs lieliski zināt šo sajūtu.

Kaut reizi gadā ir vērts pateikties sev par to, ka sargājam savu dzīvību un esam dzīvē jau tik daudz sasnieguši. Atļaujieties vismaz savā dzimšanas dienā doties uz restorānu ar draugiem, vecākiem, pabūt kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem.

Kā atzīmēt – variantu ir neskaitāmi daudz

Ja esat nolēmuši patiešām kārtīgi atzīmēt savu jubileju, tad variantu, kā to izdarīt netrūkst. Noīrējiet pirti vai kublu, lai izbaudītu atpūtu pie dabas, pie ūdeņiem, izkarsētos un iedzertu kādu alu. Galvenais – veltīt laiku sev, galu galā, kam tad te ir jubileja.

Ja nemīlat lielas ballītes un cilvēku pūli, tad nosviniet savu dzimšanas dienu divatā ar draugu, vīru, sievu vai draudzeni. Vai klusi ģimenes lokā.

Katrs mēs esam individualitāte, katram ir tiesības vēlēties svinības vai tieši otrādi – nevēlēties darīt neko. Kādam dzimšanas diena vēl aizvien, arī 40 un 50 gadu vecumā, ir diena, kad saņemt ziedus, dāvanas un mīļus vārdus. Tomēr kādam citam šī ir diena, kad vienkārši gadu skaitlis pievieno sev vēl vienu gadu.

Pats galvenais – beidziet skaitīt gadus! Tas taču nepalēlinās ne novecošanās procesu, ne to, ka dzīve rit uz priekšu straujiem soļiem.