auto-dzīvesveids

Auto kā dzīvesveids

Ak, kas var būt labāks par motora dūkoņu agri no rīta, pusdienas laikā, pēcpusdienā, vakarā, naktī…

Kas var būt labāks par zināšanām, kas saistītas ar auto. Ar mūsu ikdienas uzticamo pārvietošanās līdzekli.

Es esmu kārtīgs motorgalva un ar to lepojos. Mašīna – tas ir mans dzīvesveids.

Mana darba vieta – riepu veikals, strādāju ar riepu montāžu, tirgoju diskus, taisu savirzes, menedžēju visu, kas saistīts ar klientu mašīnām.

Mana personīgā automašīna – tās es mainu ļoti bieži. Patiesību sakot, man patīk izmēģināt dažādas mašīnas, lai zinātu, ko ieteikt draugiem, paziņām un klientiem. Esmu braucis ar visu, sākot ar Fiat līdz klasikai – BMW, Audi.

Katra mašīna ir kā individualitāte, man šķiet, ka tai ir raksturs un attieksme. Land Rover Sport nekad nevarēšu salīdzināt ar Ford Mustang, jo tie ir divi dažādi līmeņi, kā karalis un kalps. Tāpat nelieciet man salīdzināt BMW ar Audi, kaut šo jautājumu daudzi ir jautājuši. Atbildes nebūs. Abas mašīnas ir labas, katrai ir savi plusi un mīnusi. Nav viena konkrēta uzvarētāja šajā mūžsenajā kaujā.

Mašīnas – tas ir dzīvesveids. Kad visu savu brīvo laiku esi ar mieru pavadīt garāžā. Kad skaties sludinājumus ar domu, ka varētu iegādāties savai mašīnai jaunu vasaras disku komplektu… Ne visi to sapratīs, ne visi to atbalstīs, it īpaši sievas un draudzenes.

Kad automašīna ir dzīvesveids, tu visu laiku domā, vai šodien mazgāt vai ne, būs lietus vai nebūs. Tu uztraucies, vai stāvvietā uz kapota neuzlēks kaķis atstādams nagu nospiedumus. Tu novieto pie lielveikala savu auto atstatus no citiem, lai nedabūtu sānos kārtējo bukti.

mašīnas-ir-jāmīlAuto nav tikai dzelži. Tas ir jāmīl, tāpat kā mīlam savus tuvākos. Domājat, ka izklausās slimi? Nekā! Īstie mašīnu draugi sapratīs, atbalstīs un sekos manam viedoklim! Vienalga – benzīns vai dīzelis, manuāls vai automāts. Vienalga – āda, samts vai audums salonā, Bose vai Bang & Olufsen… Mašīna ir draugs un sabiedrotais. Tā ir jāciena, tad arī braukšana ies no rokas.