Atbrīvojies no parādu sloga gudri – izmanto kredītu apvienošanu

kreditsNonākšana naudas grūtībās, kam par iemeslu ir neapdomīgi izveidots un pārāk smags kredītu slogs, ir ļoti nepatīkama situācija. Tomēr realitātē pēdejos gados to ir piedzīvojuši daudzi, jo lielā brīvība, ko sniegusi viegli pieejamā kreditēšanas nozare, ir liels pārbaudījums.

Naudu ir ne tikai jāmāk ņemt, bet arī jāprot plānot, kā varēsiet to atdot. Kā risināt finansiālās problēmas, ja jau esat uzņēmušies vairāk kredītsaistību, kā spējat nomaksāt. Par vienu no veidiem varat lasīt šajā rakstā. Tā ir kredītu apvienošana.

Tā neliks uz burvju mājiena pazust jūsu parādiem, bet gan ļaus tos menedžēt tā, lai ikmēneša izdevumi par kredītsaistībām būtu saprātīgi, lai jums paliktu adekvāts budžets pamatvajadzībām un jūs nenokļūtu parādu piedzinēju redzeslokā.

Kā darbojas kredītu apvienošana?

Ja jums ir vairāki kredīti ar lielām procentu likmēm un ikmēneša maksājumiem, kas atņem jums gandrīz visus regulāros ienākumus, tad kredītu apvienošana var palīdzēt skārtot spēles kauliņus citā kārtībā un ar citiem uzsvariem.

Tas aizdevējs, pie kura izvēlēsieties apvienot savus kredītus, nomaksās visus jūsu esošos parādus, līdz ar to jūsu līgumsaistības ar esošajiem kreditoriem būs beigušās. Bet tā vietā jaunais kreditors izsniegs vienu aizdevumu, kam būs daudz izdevīgāki procenti un nosacījumi, līdz ar to būs iespēja atkarībā no izvēlētā aizdevuma termiņa iegūt daudz mazāku ikmēneša maksājumu, kas būs atbilstošs jūsu regulārajiem ienākumiem.

Parāds nekus nepazudīs, jums vienalga to nāksies atmaksāt, bet ar kredītu apvienošanu jūs varat to izdarīt gudrāk, izdevīgāk un nenonākot nepatīkamā parādu piedziņas situācijā. Tāpēc svarīgi ir atrast uzticamu aizdevēju, kurš var piedāvāt izdevīgākus kredītu apvienošanas nosacījumus. Ja jūsu kredītsaistības ir lielas, tad kā jaunā aizdevuma ķīla var tikt prasīts nekustamais īpašums.

Ko jūs iegūstat, ja apvienojat kredītus?

Atbrīvojies no parādu sloga gudri – izmanto kredītu apvienošanuKredītu apvienošana jums nesīs vairākus nozīmīgus ieguvumus. Tā ir atbrīvošanās no saspīlētas un nepanesamas finanšu situācijas, kurā jūtaties kā kīlnieks. Ar kredītu apvienošanu gudri finanšu speciālisti palīdzēs atrisināt jūsu samilzušo problēmsituāciju.

Iegūsiet arī zemākus procentu maksājumus savām kredītsaistībām, ja būsiet izvēlējušies pareizo kreditētāju. Tas nozīmē, ka kopējā parāda summa būs mazāka kā pirms kredītu apvienošanas. Bet klienti parasti visvairāk izjūt to ieguvumu, ko sniedz ievērojami mazāki ikmēneša maksājumi, jo tas tiešā veidā ietekmē maciņa biezumu. Varat ietaupītos līdzekļus novirzīt citām pamatvajadzībām.

„Latvijas Hipotēkas” piedāvājums

Latvijā ir vairāki banku un nebanku sektora kreditētāji, kas piedāvā šo kredītu apvienošanas pakalpojumu. Katram klientam ar izvirzītajiem noteikumiem jāiepazīstas rūpīgi, jo tie ir dažādi. Lai izvēlētos jums piemērotāko kredītu apvienošanas pakalpojumu, jāvelta laiks piedāvājumu izpētei.

Viens no tiem piedāvājumiem, ko klienti Latvijā atzinuši par viņiem piemērotu, ir nebanku aizdevēja „Latvijas Hipotēkas” piedāvājums. Kredītu apvienošana pie „Latvijas Hipotēkas” ir iespējama tikai ar nekustamā īpašuma ķīlu, toties aizdevējs piedāvā ļoti izdevīgas procentu likmes, kas uzticamiem un atbilstošiem klientiem var būt pat 2,5%.

Tas ir ļoti labs piedāvājums. Tāpēc iedzīvotāji labprāto to izmanto – apvieno savus kredītus un risina finanšu problēmas tieši ar šo aizdevēju. Aizdevuma apjoms var būt līdz pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Tāpēc klienti var droši apvienot vairākus kredītus. Pieteikumu kredītu apvienošanai pie „Latvijas Hipotēkas” ērti var iesniegt mājas lapā latvijashipoteka.lv, kur pieejama elektroniska pieteikuma forma, ko kompetenti darbinieki izskatīs jau vienas darba dienas laikā.